Jesteś tutaj

O nas

Firma powstała 3 października 1991 roku.
W listopadzie 1994 roku właściciele wykupili tereny oraz budynki przy ulicy Zakładowej 6 w Chojnicach.

Z małego liczącego kilkanaście osób zakładu powstało zatrudniające obecnie 120 pracowników przedsiębiorstwo, które już od 29 lat odnosi sukcesy na wymagającym rynku pojazdów użytkowych.

Przez ponad 10 lat firma nosiła nazwę : "Chojnickie Maszyny Transportowe" Faryna , Klunder, Mięsikowski i była spółką cywilną.
W roku 2002 wniesiono ją aportem rzeczowym do "CMT" Chojnice sp. z o.o. Kapitał zakładowy wynosi 4023000 PLN. Adres oraz dane teleadresowe nie uległy zmianie.

Dzisiaj firma CMT jest jednym z czołowych producentów: naczep plandekowych, naczep wywrotek, przyczep, zabudów wszelkiego typu na podwoziach samochodów ciężarowych różnych marek, sprzętu specjalistycznego, plandek, napisów reklamowych.
Produkty, które oferuje CMT posiadają homologację Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej.
CMT w swojej produkcji wykazuje dużą elastyczność dopasowując wyrób do oczekiwań klienta starając się uwzględnić ich uwagi zgłaszane w trakcie eksploatacji, co ma wpływ na ciągłe ulepszanie swojego wyrobu.

Z naszą ofertą mogą Państwo zapoznać się tutaj. Obrazuje ona zróżnicowany program naszej produkcji. Wszelkie propozycje, zapytania, opinie dotyczące oferty oraz serwisu www prosimy kierować na nasze skrzynki pocztowe.